3600 W IP54 tööstuslik kaasaskantav elektrijaam

Küsi pakkumist
3600 W IP54 tööstuslik kaasaskantav elektrijaam
Üksikasjad
• 3072Wh LiFePO4 aku mahutavus
• 3600 W nimivõimsusega vahelduvvoolu väljund / 7000 W liigpinge
• Kinnitatud IP54 kaitseklass
• EU AC laadimissisend kuni 2500W
• USA vahelduvvoolu laadimissisend kuni 1800W
• Päikeseenergia laadimise sisend kuni 2100W
• Laiendatav Y2-BAT-iga, kuni 15 pakki
• 55,1 kg šassii suurte ratastega
Toodete liigitus
Tööstuslikud elektrijaamad
Share to
Kirjeldus

Vaade lugematutele väikestele mägedele (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. on Hiinas üks juhtivaid 3600w ip54 tööstuslike kaasaskantavate elektrijaamade tootjaid ja tarnijaid. Meil on maailma-juhtivad tootmisseadmed ja tugev tootmisvõime. Tere tulemast hulgimüügi hulgimüügi esmaklassilise 3600w ip54 tööstusliku kaasaskantava elektrijaama juurde meie tehasest.

 

R3|IP54 tööstuslik elektrijaam

3600 W tööstusliku kaasaskantava elektrijaama tootja mobiilse töökoha toiteallika jaoks

R3 ühendab endas 3072 Wh LiFePO4 salvestusruumi, 3600 W nimivoolu väljundvõimsust, 7000 W liigpingevõimet ja IP54 kaitsereitingut ratastega tööstuslikus -vormingus korpuses. See on mõeldud ostjatele, kes vajavad vastupidavamat 3kWh-klassi platvormi kui tavaline kodu{10}}varu- või matkaseade.

IP nõude piir:IP54 on kinnitatud R3 jaoks. Sellel lehel ei ole ametlikku IP-sertifikaati ega test{2}}aruande nõuet, kuna aruande numbrit ja täpset testi ulatust pole avaldamiseks esitatud.
YAZO R3 3600W 3072Wh IP54 industrial portable power station angled view
3072 WhLiFePO4 aku mahutavus
3600WNimetatud vahelduvvoolu väljund
7000WÜlepinge väljund
IP54Kinnitatud kaitseaste
2100WMaksimaalne päikeseenergia sisend

Tööstusliku valiku loogika

Valige R3, kui keskkonnakaitse ja liikuv töökoht on olulised

R3 jagab 3072Wh / 3600W võimsusklassi mõne suure-võimsusega varutootega, kuid selle tööstusliku positsioneerimise määravad kindlaks IP54 reiting, raskem 55,1 kg šassii ja suured rattad ümberpaigutamiseks.

Sobiv suund

Projektid, mis vajavad vastupidavat mobiilset toiteallikat

  • Kaug- või ajutised tööpiirkonnad, kus toide on piiratud
  • Seadmete koormused 3600 W pideva vahelduvvoolu piires
  • Projektid, mille IP54 on kinnitatud valikukriteeriumide hulka
  • Kasutuselevõtt, mis toob kasu ratastega 3kWh-klassi elektrijaamast
Kinnitage enne tellimist

Ärge valige ainult võimsuse järgi

  • Kontrollige ühendatud koormust ja mootori või kompressori käivitamise vajadust
  • Kinnitage sihtturu vahelduvvoolu pinge ja möödavoolu nõue
  • Kinnitage laadimisallikas, PV pinge/vool ja pistiku tee
  • Kui projekt nõuab ametlikku dokumentatsiooni, taotlege kohaldatavat IP või vastavustõendeid
R3 industrial power station technical specifications with EU 3600W output 2500W AC input and 2100W solar input

EL elektriline profiil

220–240 V väljund 3600 W möödaviigu ja 2500 W vahelduvvoolu laadimissisendiga

Praegune R3 tehniline leht näitab EL/kõrgpinge{1}}konfiguratsiooni 220–240 V vahelduvvoolu väljundiga, 3600 W maksimaalse pideva väljundiga, 7000 W liigpingega ja 3600 W möödaviigurežiimiga.

  • Vahelduvvoolu väljund: 220–240 V, 50/60 Hz, max 3600 W
  • Pinge väljund: 7000W
  • Möödaviigurežiim: 3600W
  • Vahelduvvoolu sisend: 190–250 V, 50/60 Hz, max 13A, max 2500 W
  • Päikeseenergia sisend: 12–148 V, MPPT 18–140 V, max 15A, max 2100 W

Samal tehnilisel lehel on loetletud lühise-, üle-voolu, üle-pinge, ülekoormuse, üle-temperatuuri ja madal{4}}pingekaitse funktsioonid.

R3 US 100 to 120V output ports with 3600W AC 7000W surge USB and 12V DC output

USA elektriprofiil

100–120 V versioon säilitab 3600 W väljundi, kuid kasutab 2200 W möödaviigupiirangut

Spetsiaalne USA väljundgraafika hoiab R3 nimiväljundvõimsust 3600 W ja tõusu 7000 W juures, muutes samal ajal vahelduvvoolu pinget ja möödaviiguvõimsust 100–120 V konfiguratsiooni jaoks.

Väli EL / kõrge{0}}pingeprofiil USA profiil
Vahelduvvoolu väljund 220–240 V, 50/60 Hz 100–120 V, 50/60 Hz
Nimiväljund 3600W max 3600W max
Ülepinge väljund 7000W 7000W
Möödasõidurežiim 3600W 2200W
Vahelduvvoolu laadimise sisend 190–250V, max 13A, max 2500W 90–140V, kuni 1800W
Päikeseenergia sisend Kuni 2100W Kuni 2100W
R3 industrial portable power station front control and output interface panel

Väljundliides

Vahelduvvoolu, 12 V alalisvoolu ja USB väljundid segatud kaasaskantavate koormuste jaoks

R3 ühendab kaetud AC/DC pistikupesad keskekraani ja USB-ühendustega. Praegune USA liidese graafik loetleb järgmised otsesed-väljundväärtused.

AC

3600W pidev

Kasutage samaaegseks vahelduvvoolu koormuse planeerimiseks pidevat reitingut, mitte 7000 W liigpinge väärtust.

12V DC

12V / 10A · 120W kokku

Otsene alalisvoolu marsruut ühilduvatele 12 V seadmetele loetletud koguväljundi piires.

USB

USB-A ja USB-C · Max 18W

Praegune R3 väljundgraafik näitab nii USB-A kui ka USB-C laadimist kuni 18 W.

R3 3072Wh LiFePO4 industrial power station load and runtime reference graphic

Aku ja tööaja planeerimine

3072Wh LiFePO4 võimsus 3500+ tsükli viitega

Uusim R3 rakenduse graafika tuvastab 3072Wh LiFePO4 aku ja loetleb 3500+ tsüklit. Joonisel olevad käitusaja näited on hinnangulised ega tohiks asendada projektipõhist arvutust.

  • Alustage seadmete tegelikust töövõimsusest
  • Lisage mootori, kompressori või tööriista käivitamise vajadus eraldi
  • Hinnanguline tööaeg töötsükli ja samaaegsete koormuste põhjal
  • Arvestage konversioonikadusid ja tegelikku laadimisolekut

Laienduspatareide ühilduvus

Lisage Y2-BAT, kui 3072 Wh põhiseade ei vasta nõutavale tööajale

R3 ühildub Y2-BAT laiendusakudega, R3 platvormi jaoks on loetletud kuni 15 pakki. Laienemine suurendab salvestatud energiat; R3 inverteri pidev võimsus 3600 W jääb koormuse planeerimise piiriks.

R3 alus

3072Wh sisemine aku

Kasutage põhiseadet, kui selle salvestatud energia katab juba vajaliku tööakna.

Laiendusaku

Y2-BAT · 2048Wh

Lisage ühilduv võimsus, kui piiravaks teguriks on käitusaeg, mitte inverteri väljund.

Kinnitatud limiit

Kuni 15 Y2-BAT pakki

Vajalikku kaablit ja testitud püsivara või riistvara versiooni pole kaasas ja see tuleks projekti jaoks kinnitada.

Välistingimustes kasutamise tõendid

Rattad ja IP54 toetavad mobiilset kasutuselevõttu ka väljaspool siseruumides kasutatavat varundust

R3 wheeled industrial power station in an outdoor campsite deployment
Ajutine välisenergia

Liigutage 3 kWh platvorm kasutuskohta

Praegused rakenduse pildid näitavad välitingimustes ümberpaigutamist ja kombineeritud{0}}koormust. Tööstuslikud ostjad peaksid siiski kinnitama tegeliku töö jaoks kokkupuudet keskkonnaga, koormusprofiili ja nõutavaid vastavusdokumente.

R3 portable power station in a remote outdoor power setup near a forest campsite
Kaugjuurutus

Mobiilne valik, kus püsitoide pole saadaval

Kasutage juurutusplaani transpordikauguse, töökeskkonna, laadimisallika, käitusaja ja ühendatud seadmete määratlemiseks.

Tehnilised andmed

R3 Hangete läbivaatamise tehnilised kirjeldused

Mudel R3
Toote tüüp 3600W 3072Wh IP54 tööstuslik kaasaskantav elektrijaam
Aku mahutavus 3072 Wh
Aku keemia LiFePO4
Tsükli viide 3500+ tsüklit on näidatud praeguses R3 taotluse materjalis
Nimetatud vahelduvvoolu väljund 3600W
Ülepinge väljund 7000W
EL / kõrge{0}}pinge väljund 220–240 V, 50/60 Hz; 3600W möödaviigu
USA väljund 100–120 V, 50/60 Hz; 2200W möödaviigu
EL / kõrge{0}}vahelduvpinge sisend 190–250 V, 50/60 Hz, max 13A, max 2500W
USA vahelduvvoolu sisend 90–140V, kuni 1800W
Päikeseenergia sisend 12–148V; MPPT 18–140V; max 15A; 2100W max
12V DC väljund 12V / 10A / 120W kokku
USB-A väljund Kuni 18 W voolu väljundgraafikas
USB-C väljund Kuni 18 W voolu väljundgraafikas
Kaitse reiting IP54
Mõõtmed 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 tolli
Netokaal 55,1 kg / ligikaudu . 121.5 naela
Laiendusaku Y2-BAT 2048Wh; kuni 15 pakki, mis on loetletud ühilduvatena

Kui tööstusprojekt nõuab katsearuannet, sertifikaadi ulatust, sissepääsu{0}}kaitsearuande numbrit või konkreetset piirkondlikku vastavuspaketti, taotlege enne saatmist neid dokumente täpse SKU jaoks.

R3 industrial power station dimensions 852.5 by 512 by 502 millimeters and 55.1 kilogram net weight

Käitlemine ja logistika

55,1 kg tööstuslik šassii vajab planeeritud transporti ja ladustamist

R3 mõõdud on ligikaudu 852,5 × 512 × 502 mm ja kaal 55,1 kg. Ratta-ja-käepideme šassii eesmärk on lihtsustada teisaldamist, kuid transportimine, tõstmine ja ladustamine tuleks kavandada rasketööstusliku -formaadiga seadme jaoks.

  • Pikkus: 852,5 mm / 33,6 tolli
  • Laius: 512 mm / 20,2 tolli
  • Kõrgus: 502 mm / 19,8 tolli
  • Netokaal: 55,1 kg / ligikaudu . 121.5 naela
R3 package with AC charging cable MC4 to Anderson cable user manual and warranty card

Standardpakett

Praegune R3 pakett{1}} hõlmab vooluvõrgu ja päikeseenergia laadimise ühendusi

Viimasel pakendipildil on R3 elektrijaam koos vahelduvvoolu laadimiskaabli, MC4--Andersoni kaabli, kasutusjuhendi ja garantiikaardiga.

Toitevõrgu laadimine

Vahelduvvoolu laadimiskaabel × 1

Kinnitage sihtturu pistiku tüüp ja piirkondlik elektriline versioon.

Päikeseenergia ühendus

MC4--Andersoni kaabel ×1

Kinnitage paneeli pinge ja vool vastavalt R3 päikesesisendi spetsifikatsioonile.

Dokumentatsioon

Kasutusjuhend ×1

Kinnitage enne tootmist keelenõuded ja kõik privaatsete{0}}märgiste dokumendid.

Pärast-müük

Garantiikaart ×1

Joondage prinditud kaart kaubandusliku tellimuse kinnitatud garantiitingimustega.

R3 industrial portable power stations undergoing factory aging test and QC inspection

Tehase vananemine ja kvaliteedikontroll

Tööstusliku elektrijaama tehasekontrollid peaksid järgima tellitud R3 elektriprofiili

R3-spetsiifiline tehasekujutis näitab ühikuid vananemistesti ja kvaliteedikontrolli kontrolljoonel. Hulgimüügi puhul peavad väljalaskekontrollid vastama kinnitatud pingeversioonile ja ostuspetsifikatsioonidele.

  • Kinnitage R3 mudeli identiteet, 3072 Wh võimsus ja piirkondlik vahelduvvooluprofiil
  • Kontrollige 3600 W pidevat väljundit ja 7000 W liigpinge käitumist
  • Kontrollige kehtivaid möödaviigu ja vahelduvvoolu laadimise piiranguid
  • Kontrollige päikeseenergia sisendit ning vahelduvvoolu, alalisvoolu ja USB-väljundi funktsioone
  • Veenduge, et IP54 spetsifikatsioon on tellimuse dokumentides järjepidevalt esindatud
  • Sobitage tarvikupakett ja mis tahes Y2-BAT laiendusnõue ostutellimusega

Tööstusliku konfiguratsiooni hulgimüük

R3 hulgitellimused peaksid määratlema töökoha koormuse, keskkonna ja turu versiooni

Tarnime R3 turustajatele, tööstuskanalite ostjatele, rendi- või projektiprogrammidele ja privaatsete-märgiste nõuetele. Kasulik pakkumine peaks kirjeldama töökeskkonda ja ühendatud seadmeid, selle asemel, et loetleda ainult kogust ja võimsust.

Töökoha koormus

Töö- ja käivitusvõimsus

Esitage mootorite või kompressorite seadmete nimed, pidev nõudlus ja käivitusnõuded.

Keskkond

IP54 nõue ja kokkupuude

Märkige, kas projekt nõuab ametlikku intellektuaalomandi dokumentatsiooni või muid vastavustõendeid.

Toiteallikas

Vahelduvvoolu, päikeseenergia ja laiendusplaan

Kui on vaja täiendavat tööaega, esitage võrguprofiil, PV massiivi andmed ja Y2-BAT kogus.

Kaubanduslik pakett

Kogus, kaubamärk ja dokumendid

Kinnitage sihtturg, kogus, pistikupesa tüüp, isiklik etikett, pakend ja nõutavad dokumendid.

Korduma kippuvad küsimused

R3 tööstuselektrijaama ostuküsimused

K: Kas R3 elektrijaam on IP54?

Jah. IP54 on kinnitatud R3 toote spetsifikatsioon. Aruande numbrit ja täpset testi ulatust siin ei mainita, seega peaksid ametlikku tõendit nõudvad projektid taotlema tellitud SKU jaoks kehtivat dokumentatsiooni.

K: Millised on R3 nimi- ja liigväljundid?

R3-l on 3600 W pidev vahelduvvoolu väljund ja 7000 W liigväljund.

K: Kas R3 möödaviigu piirangud erinevad turuversiooniti?

Jah. 220–240 V profiilil on 3600 W möödaviigu, samas kui 100–120 V USA väljundgraafikul on 2200 W möödaviigu.

K: Kui palju päikeseenergia sisendit R3 toetab?

R3 toetab kuni 2100 W päikeseenergia sisendit. Praegusel tehnilisel lehel on loetletud 12–148 V päikeseenergia sisend, 18–140 V MPPT tööpiirkond ja kuni 15 A vool.

K: Kas R3 saab kasutada Y2-BAT laienduspatareisid?

Jah. R3 ühildub Y2-BAT-iga, loendis on kuni 15 pakki. Lõpliku süsteemi jaoks tuleks kinnitada nõutav kaabel ja testitud püsivara või riistvara versioon.

K: Mis on R3 mõõtmed ja kaal?

R3 mõõdud on ligikaudu 852,5 × 512 × 502 mm ja selle netokaal on 55,1 kg.

K: Kas ma saan R3 tööstuslikke kaasaskantavaid elektrijaamu hulgi osta?

Jah. Hulgimüügi R3 päringuid saab vaadata koguse, sihtturu, koormuse profiili, tegevuskeskkonna, laadimisplaani, laienemisnõuete, kaubamärgi, pakendi ja nõutavate dokumentide põhjal.

K: Mida peaksin pakkuma R3 hulgipakkumise jaoks?

Esitage sihtriik, kogus, pinge ja pistikupesa standard, ühendatud seadmed, pidev ja käivitustoide, töökeskkond, nõutav tööaeg, päikeseenergia plaan, Y2-PVT kogus, kaubamärk, pakend ja vastavusdokumentide nõuded.

 

 

Esitage sihtriik, kogus, pinge ja pistikupesa standard, ühendatud seadmed, pidev ja käivitustoide, töökeskkond, nõutav tööaeg, päikeseenergia plaan, Y2-PVT kogus, kaubamärk, pakend ja vastavusdokumentide nõuded.

Küsi hinnapakkumist

Enne hulgitellimuse konfigureerimist määrake R3 töökoha keskkond

Jagage sihtturgu, nõutavat kogust, vahelduvvoolu versiooni, seadmete loendit, pidevaid ja käivituskoormusi, keskkonnanõudeid, käitusaja sihtmärki, päikese{0}}massiivi plaani, Y2-PVT laiendamise vajadust, kaubamärki, pakkimist ja vastavusdokumentide nõudeid tehniliseks ja kaubanduslikuks ülevaatamiseks.

Kuum tags: 3600w ip54 tööstuslik kaasaskantav elektrijaam, Hiina 3600w ip54 tööstuslikud kaasaskantavad elektrijaamad, tehas

Küsi pakkumist